Fitneska Tarnobrzeg

Założycielką Fitness klubu FITNESKA jest mgr Wychowania Fizycznego Marta Kaczmarek, dyplomowany instruktor fitness z wieloletnim doświadczeniem. Ukończone Studia Podyplomowe w zakresie prowadzenia zespołów tanecznych, specjalizacja Tańce Polskie. W przeszłości była zawodniczka LKS Sandomierz biorąca udział w licznych zawodach fitness. Między innymi brała udział w: Mistrzostwa Szkół Wyższych W Aerobiku Sportowym 2003r.Puchar Polski Kobiet Fitness 2000r.Mistrzostwa Polski Juniorów Fitness 1999r. II Mistrzostwa Polski 1997r.Puchar Polski Fitness 1997r.

Klub powstał w 2007 roku. Od tego czasu znacząco zmienił się nasz kształt i wizerunek! Stworzyliśmy to miejsce aby każdy z nas mógł zrealizować swoje potrzeby związane ze zdrowym stylem życia, z aktywnością ruchową, dobrym wyglądem i świetnym samopoczuciem.

Marta Kaczmarek Fitneska Tarnobrzeg
Klub Fitneska Tarnobrzeg

Oddajemy do Państwa dyspozycji w całości klimatyzowany, nowoczesny i wyjątkowo starannie zaprojektowany obiekt. Znajdziecie w nim: Recepcję i fit-brek z możliwością zakupu napojów energetycznych jaki i wody mineralnej. Sale do zajęć grupowych która wynosi 100 m2. Sala jest klimatyzowana profesjonalnie nagłośniona i wyposażona w specjalistyczne podłogi sportowe (Kompleksowe oświetlenie dodaje uroku oraz atmosfery do zajęć.

Dużą sale do zajęć Indoor Cycling jak również sale do zajęć Indoor Walking. Kolejną część stanowi strefa Wellness czyli: sauna, gabinet masażu. Siłownia wyposażona jest w sprzęt dwu funkcyjny firmy Life Fitness oraz strefę cardio czyli bieżnie, maszyny eliptyczne.

Nasi instruktorzy dobierani są bardzo starannie pod kątem swoich umiejętności. Dbamy w sposób zaplanowany o jakość prowadzonych u nas zajęć .Stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo i zdrowotny aspekt ćwiczeń, nie zapominając jednakże o relaksie i dobrym samopoczuciu naszych Klientów.

Fitness to wspaniały sposób na życie, nie tylko osobiste ale i zawodowe. Ruch to zdrowie, a różnorodne formy zajęć oferowane w klubie FITNESKA pozwolą każdemu odnaleźć coś dla siebie.

Dołącz do nas i odmień swoje życie.

Fitneska Tarnobrzeg